Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Princ George opustí kráľovský palác

december 20, 2015 - 10:52
Dva a polročného člena britskej kráľovskej rodiny čaká v novom roku životná zmena. Opustí brány kráľovského paláca a začne chodiť do škôlky.
Foto: 

Správu o tom, že zo sladkého princa Georgea je už veľký chlapec, budúci škôlkar, potvrdil hovorca škôlky Westacre Montessori School Nursery v Norfolku, ktorú začne v januári navštevovať. „Tešíme sa, že môžeme privítať Georgea v našej škôlke. Bude mať rovnaké špeciálne zážitky ako všetky naše deti.“ Škôlka je blízko vidieckeho domu v Anmer Hall, kde žijú vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge.

Princ William spolu s manželkou Kate prežívajú vďaka svojim deťom najšťastnejšie obdobie v živote. Na sociálnej sieti Instagram zverejnili vianočný pozdrav, rodinnú fotografiu zo záhrady, aby poďakovali svojim fanúšikom za podporu a priazeň v uplynulom roku. „Vojvoda a vojvodkyňa sú nesmierne vďační za všetky pozitívne reakcie, ktoré v tomto roku o svojej rodine obdŕžali, a veľmi sa tešia na ich prvé Vianoce, ktoré strávia ako štvorčlenná rodina.“ Píše sa v komentári ku fotografii.

Zuzana Čapčíková
Foto: Instagram Kensington Royal
Zdroj: Elle, Elle, The Week

- - Inzercia - -