Dnes je štvrtok, 24.jún 2021, meniny má: Ján
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najčastejšie správanie po rozchode

december 28, 2020 - 00:35
Rozchod zaraďujeme do sekcie nepríjemných skúseností. Častokrát si vezme aj kúsok z nás. Od tejto chvíle sa toho veľa zmení.
Foto: 
pexels.com

Čo je ale najčastejším dianím po vzájomnom odlúčení? Neviem ako u vás chlapov, no nám ženám sa v hlave premelie milión kombinácii. Striedame jednak spomienky zo vzťahu, ktorý sa očividne stretol s krutým koncom, premýšľame ako naň zabudnúť, sem tam ako sa pomstiť respektíve ako ti vrátiť to, že si sebecký hňup. Zobrazí sa to aj na našom zovňajšku.

Každá z nás pozná staré známe „nové vlasy, nová ja“. Je to pravda. Po rozchode experimentuješ s vlasmi. Chceš vyzerať inak, potrebuješ zmenu, ktorú uvidíš hneď pri pohľade do zrkadla a tým pocítiš aspoň čiastočnú satisfakciu. Potom prichádza na rad zvažovanie antistresovej činnosti ako napríklad box. Kámo nesúď, je pre teba omnoho výhodnejšie ak zmasakruje vrece a nie teba.

V poriadku, spomeniem aj sedenie nad zmrzlinou popri pozeraní romantických filmov, pričom v hocijakej srdcervúcej pasáži kričíš na televízor „to sú samé klamstvá, vôbec to tak v skutočnosti nie je“. Neskôr zmeníš front a miesto telky vypúšťaš paru niekde v klube pri hlasnej hudbe, ktorá ti svojim volume doslova vyduní všetky škaredé myšlienky. 

396.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Omnoho viac času tráviš obklopená ľuďmi, či už sú to kamošky, rodina alebo len neznámy dav. Samota je v tomto prípade nepriateľ. Dáva priestor neželaným nápadom. Nakoniec však prekonávaš najťažšiu fázu a dostávaš sa do bodu, v ktorom je všetko akosi tichšie a dokážeš sa sústrediť na seba v pozitívnom slova zmysle. Už nerobíš rozhodnutia preto, aby si mu dačo dokázala. Robíš ich pre vlastné dobro a posun vpred. Čas predsa len zahojí aj tú najškaredšiu ranu. 

- - Inzercia - -