Dnes je pondelok, 21.jún 2021, meniny má: Alojz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pomôžte reštauráciám, ale najmä sami sebe.

máj 07, 2020 - 16:00
Ocitli sme sa v dobe, na ktorú nebol nikto z nás pripravený. Zmena životného štýlu, obmedzenia, deti, ktorým sa treba venovať a domácnosť po celých dvadsaťštyri hodín sedem dní v týždni. Ak máte pocit, že je toho veľa máte pravdu a nie je to len pocit.
Foto: 

#Jadonesiem. 

Okrem detí a práce je tu ešte domácnosť a s ňou spojené každodenné varenie. Že sa to všetko nedá stíhať len tak, sme si už určite všetci všimli. Najviac je to cítiť pri potrebe každodenného varenia. Raňajky aj večere sú v našej kultúre stravovania, aj suché, ale obed je považovaný za hlavné jedlo dňa. Aj, preto vznikla iniciatíva #jadonesiem. 

Jedlo, ktoré vám chutí 

Obľúbené podniky zívajú prázdnotou a nemusia toto ťažké obdobie prežiť. Aj, preto vznikla iniciatíva #jadonesiem, ktorej cieľom je pomôcť vašej obľúbenej reštaurácii. Donáškou jedla navyše môžete pomôcť aj svojim susedom či známym, ktorým tak ušetríš cestu do obchodov a nakoniec, aj sami sebe. Vaše obľúbené jedlo budete mať na tanieri bez námahy. 

Pomáha skutočne každý 

Na situáciu, ktorá sa dotýka priamo reštaurácií reaguje aj popredný poskytovateľ gastrolístkov a elektronických stravných kariet. „Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom nebudeme od 26.3. do 15.5.2020 fakturovať reštauráciám žiadnu províziu za naše služby“ , povedal Igor Janok, generálny riaditeľ spoločnosti Up Slovensko. 

- - Inzercia - -